Szczegóły

Weekend majowy w Biorezydencji

Serdecznie zapraszam na długi weekend majowy z Anatomią Jogi! Te "małe wakacje"spędzisz czas bliżej natury i zapomnisz o pędzącym świecie. Dni będą płynąć spokojnie w rytmie zajęć jogi, warsztatów i wieczornych medytacji. 

Odpoczywać będziemy w Biorezydencji, komfortowej jogowej przestrzeni w Świeradowie Zdrój. Wegetariańska i wegańska kuchnia w Biorezydencji to istna uczta dla podniebienia! http://biorezydencja.pl

W planie poranna ashtanga joga (z podziałem na grupę poczatkującą i zaawansowaną) oraz popołudniowe zajęcia tematyczne: praca z biodrami, otwieranie klatki piersiowej, joga na poprawę metabolizmu. Nie zabraknie też warsztatów Anatomii Jogi, dla wszystkich, którzy chcą zgłębić wiedzę na temat własnego ciała. 

Na specjalne zaproszenie odwiedzi nas Aleksandra Chomińska (mgr fizjoterapii, specjalistka w dziedzinie uroginekologii), która poprowadzi warsztat na temat mięśni dna miednicy. 

Dodatkowo w sobotę czeka zrelaksujemy się podczas koncertu gongów.

Przygotujcie się na wspaniały wypoczynek! 

Data pobytu: 1-5 maja 2019

Koszt:

  • 1200 zł - przy wpłacie do 31.03.19
  • 1300 zł - przy wpłacie po 31.03.19

W cenie zakwaterowanie, wyżywienie, zajęcia jogi, warsztaty, koncert gongów. Cena nie obejmuje dojazdu. 

  • Osoby towarzyszące, nie biorące udziału w zajęciach jogi i warsztatach – cena 900 zł (w cenę wliczony jest udział w koncercie gongów). 

Wpłata zadatku w wysokości 600 zł jest równoznaczna z rezerwacją miejsca. Zadatek jest bezzwrotny w przypadku odwołania swojego uczestnictwa.

Konto do wpłat: mBank: 17 1140 2004 0000 3202 7720 2097 ( w tytule przelewu: majówka biorezydencja + imię i nazwisko) 

Wyżywienie: Wegetariańskie/wegańskie. Posiłki podzielone są na śniadanie, obiad i kolacje.

Pokoje: Zakwaterowanie jest w apartamentach, które mieszczą od 4 do 6 osób. Przykładowy apartament składa się z: salonu, 2 sypialni, aneksu kuchennego i łazienki.   

Zapisy: warsztaty@anatomiajogi.pl (w tytule maila: majówka w Biorezydencji)