O mnie

Anatomia Jogi rozwija skrzydła

Podjęłam decyzję o przekazaniu Studia Jogi w Lubinie w dobre ręce, decydując się tym samym, na przekierowanie wszystkich sił na rozwój Anatomii Jogi.

Pierwsza edycja Kursu Anatomia Jogi

Kurs powstał jako uzupełnienie i poszerzenie wiedzy dla nauczycieli i pasjonatów jogi. Zawiera wiedzę teoretyczną i praktyczną w wymiarze 30 godzin.

Ukończenie studiów Podyplomowych na AWF we Wrocławiu

Przez dwa lata pod okiem Leszka Kulmatyckiego zgłębiałam wiedzę na studiach podyplomowych na kierunku Psychosomatyczne Praktyki Jogi.

Otwarcie Studio Anatomia Jogi w Lubinie

Dzięki wsparciu otaczających mnie joginów otworzyłam własne Studio Jogi. Piękne miejsce w którym na co dzień prowadzę zajęcia jogi.

Powstaje kanał Anatomia Jogi na YouTube

Zaczęłam publikować pierwsze filmy na YouTube. Robię to do dziś, starając się przedstawiać wiedzę z dziedzin anatomii i biomechaniki w sposób przystępny dla joginów.

Kurs Ashtanga Joga RYT 200

Dzięki nauce u Basiu Lipskiej – Larsen oraz Beaty Darowskiej ukończyłam pozytywnie kurs certyfikowany przez międzynarodową organizację Yoga Alliance.

Magister fizjoterapii

Obroniłam pracę magisterską pt.: „Analiza ruchomości kręgosłupa i stawów biodrowych u kobiet i mężczyzn praktykujących Ashtanga Vinyasa Jogę” na Uniwersytecie Medycznym we Wrocławiu.

Pierwsze zajęcia jogi

Rozpoczęłam praktykę Ashtanga Jogi pod okiem Beaty Darowskiej w Akademii Ruchu we Wrocławiu.