PODCAST #10 Rozmowa z Beatą Darowską

Kiedy zaczynałam praktykę Ashtanga Jogi w głowie jak mantra słyszałam „ekam, dve, trini…” nie wiedząc, czym te słowa właściwie są. Gdy moja nauczycielka zaczęła przybliżać temat vinyas, zrozumiałam głębszy sens liczenia ruchów w praktyce Ashtangi.

Zapraszam Was do wysłuchania naszej rozmowy z Beatą Darowską na temat istoty leczenia vinyas i analizy ośmiu stopni jogi, w przełożeniu na praktykę Ashtangi. Prawdziwa gratka dla ashtangowców i nie tylko! W naszej rozmowie znajdziecie mnóstwo uniwersalnych, jogicznych przemyśleń.


SPIS TREŚCI PODCASTU

1:42 Jak Beata trafiła na system liczenia vinyas

3:15 Czym jest ten system

11:15 O aspektach Ashtanga Jogi

16:40 Jak istotny jest oddech

26:45 Dlaczego Beata skupia się na systemie liczenia

35:49 O cieszeniu się z asany


LINKI

Szkoła Beaty we Wrocławiu


DO POSŁUCHANIA

Spotify
YouTube
Apple Podcast
Google Podcast


ZOSTAŃMY W KONTAKCIE

Dołącz do mnie na Instagramie! Znajdziesz tam wskazówki dotyczące praktyki jogi, inspiracje i kadry z mojego codziennego życia.

Jeśli korzystasz z treści, które tworzę, podziel się swoją opinią na Facebooku.

Zasubskrybuj kanał na YouTube’ie i bądź na bieżąco z nowymi filmami.

Chcesz zgłębiać wiedzę i praktykę jogi? Sprawdź moje wideobooki. To kompletnie przygotowana wiedza, podana w przystępny sposób, niezależnie od stopnia zaawansowania w praktyce.

Zapisz się na newsletter i pobierz bezpłatny e-book „14 dni dla Ciała i umysłu”, zawierający dostęp do praktyk jogi, medytacji i ćwiczeń uważności, które nie są dostępne nigdzie na YT. Bądź na bieżąco z nowościami i treściami, jakie tworzę, nic Cie nie ominie. Przygotowuję też specjalne oferty dla osób zapisanych na newsletter.

Oceń mój podcast na Apple Podcast i pomóż mi dotrzeć z nim do szerszej grupy osób zainteresowanych jogą i zdrowym stylem życia.

Jestem na Patronite! Jeśli korzystasz z moich filmów czy porad i chcesz okazać mi wsparcie, zapraszam do zajrzenia na moje konto i zapoznania się z celami i nagrodami dla Patronów.