PODCAST #11 Jaką matę wybrać?

Zapraszam do wysłuchania podcastu, który jest odpowiedzą na najczęściej zadawane mi pytanie przez osoby początkujące: Jaką matę do jogi wybrać? Specjalnie dla Was zrobiłam przegląd większości dostępnych mat na rynku, dodając wskazówki, co warto brać pod uwagę przed jej zakupem.


SPIS TREŚCI PODCASTU

2:20 Jakich mat unikać

4:15 Powierzchnie mat do jogi

14:53 Maty typu travel

15:55 Która mata jest najlepsza dla Ciebie

18:08 Analiza mat


LINKI

Maty do jogi Moonholi


DO POSŁUCHANIA

Spotify
YouTube
Apple Podcast
Google Podcast


ZOSTAŃMY W KONTAKCIE

Dołącz do mnie na Instagramie! Znajdziesz tam wskazówki dotyczące praktyki jogi, inspiracje i kadry z mojego codziennego życia.

Jeśli korzystasz z treści, które tworzę, podziel się swoją opinią na Facebooku.

Zasubskrybuj kanał na YouTube’ie i bądź na bieżąco z nowymi filmami.

Chcesz zgłębiać wiedzę i praktykę jogi? Sprawdź moje wideobooki. To kompletnie przygotowana wiedza, podana w przystępny sposób, niezależnie od stopnia zaawansowania w praktyce.

Zapisz się na newsletter i pobierz bezpłatny e-book „14 dni dla Ciała i umysłu”, zawierający dostęp do praktyk jogi, medytacji i ćwiczeń uważności, które nie są dostępne nigdzie na YT. Bądź na bieżąco z nowościami i treściami, jakie tworzę, nic Cie nie ominie. Przygotowuję też specjalne oferty dla osób zapisanych na newsletter.

Oceń mój podcast na Apple Podcast i pomóż mi dotrzeć z nim do szerszej grupy osób zainteresowanych jogą i zdrowym stylem życia.

Jestem na Patronite! Jeśli korzystasz z moich filmów czy porad i chcesz okazać mi wsparcie, zapraszam do zajrzenia na moje konto i zapoznania się z celami i nagrodami dla Patronów.