PODCAST #16 Rozmowa z Alicją Suchcicką

Zapraszam do wysłuchania rozmowy z Alicją Suchcicką, joginką o cudownie kreatywnym umyśle! Rozmawiamy na temat odpoczynku i doświadczeniach Alicji związanych z depresją.

Jeśli od jakiegoś czasu odczuwasz zmęczenie, obniżony nastrój i apatię, pamiętaj, żeby swoje objawy skonsultować ze specjalistą zdrowia psychicznego: psychologiem, psychiatrą albo psychoterapeutą. Depresja jest poważną chorobą, która może dotknąć każdego.


SPIS TREŚCI PODCASTU

4:10 Wygospodarowanie miejsca do odpoczywania

7:55 Odpoczynek a wyrzuty sumienia

15:00 Bycie w trybie zadaniowym zamiast słuchać ciała

17.00 Bycie bardziej uważnym

20:00 Co wychodzi z ciała podczas relaksu

24:00 Obserwacja swojego zmęczenia

29:50 Joga nidra

35:45 Doświadczenia Alicji z depresją

39.20 Obawy przed staniem na głowie

41:00 Asana buka

48:20 O lajkach na Facebooku

52:30 Kamuflaże


LINKI

Alicja na Instagramie


DO POSŁUCHANIA

Spotify
YouTube
Apple Podcast
Google Podcast


ZOSTAŃMY W KONTAKCIE

Dołącz do mnie na Instagramie! Znajdziesz tam wskazówki dotyczące praktyki jogi, inspiracje i kadry z mojego codziennego życia.

Jeśli korzystasz z treści, które tworzę, podziel się swoją opinią na Facebooku.

Zasubskrybuj kanał na YouTube’ie i bądź na bieżąco z nowymi filmami.

Chcesz zgłębiać wiedzę i praktykę jogi? Sprawdź moje wideobooki. To kompletnie przygotowana wiedza, podana w przystępny sposób, niezależnie od stopnia zaawansowania w praktyce.

Zapisz się na newsletter i pobierz bezpłatny e-book „14 dni dla Ciała i umysłu”, zawierający dostęp do praktyk jogi, medytacji i ćwiczeń uważności, które nie są dostępne nigdzie na YT. Bądź na bieżąco z nowościami i treściami, jakie tworzę, nic Cie nie ominie. Przygotowuję też specjalne oferty dla osób zapisanych na newsletter.

Oceń mój podcast na Apple Podcast i pomóż mi dotrzeć z nim do szerszej grupy osób zainteresowanych jogą i zdrowym stylem życia.

Jestem na Patronite! Jeśli korzystasz z moich filmów czy porad i chcesz okazać mi wsparcie, zapraszam do zajrzenia na moje konto i zapoznania się z celami i nagrodami dla Patronów.