PODCAST #18 O kontuzjach – Rozmowa z Beatą Darowską

Kontuzje to nieodzowny element każdej aktywności ruchowej. Jak to wygląda w praktyce jogi? Kto jest odpowiedzialny za kontuzje, nauczyciel czy uczeń? Zapraszam Was do wysłuchania mojej rozmowy z Beatą Darowską! Mam nadzieję, że będzie to dla Was wartościowy materiał, który weźmiecie do serca.


SPIS TREŚCI PODCASTU

2:00 Co jest przyczyną powstawania kontuzji?

5:40 Co jest przyczyną kontuzji od strony ucznia/nauczyciela?

15:15 Czy nauczyciel może uchronić ucznia przed kontuzjami?

20:50 Mamy problem z respektowaniem swoich ograniczeń

21:18 Jeśli energia ma płynąć, to nie może być zastoju

26:30 Niewiedza o samym sobie a joga

31:20 Ciało ucznia opowiada historię

33:20 Nauczycielu, zbuduj komfort sytuacji

35:30 Zaufanie jest kluczowe

45:20 A co jeśli już mam kontuzję?


LINKI

Beata na Instagramie


DO POSŁUCHANIA

Spotify
YouTube
Apple Podcast
Google Podcast


ZOSTAŃMY W KONTAKCIE

Dołącz do mnie na Instagramie! Znajdziesz tam wskazówki dotyczące praktyki jogi, inspiracje i kadry z mojego codziennego życia.

Jeśli korzystasz z treści, które tworzę, podziel się swoją opinią na Facebooku.

Zasubskrybuj kanał na YouTube’ie i bądź na bieżąco z nowymi filmami.

Chcesz zgłębiać wiedzę i praktykę jogi? Sprawdź moje wideobooki. To kompletnie przygotowana wiedza, podana w przystępny sposób, niezależnie od stopnia zaawansowania w praktyce.

Zapisz się na newsletter i pobierz bezpłatny e-book „14 dni dla Ciała i umysłu”, zawierający dostęp do praktyk jogi, medytacji i ćwiczeń uważności, które nie są dostępne nigdzie na YT. Bądź na bieżąco z nowościami i treściami, jakie tworzę, nic Cie nie ominie. Przygotowuję też specjalne oferty dla osób zapisanych na newsletter.

Oceń mój podcast na Apple Podcast i pomóż mi dotrzeć z nim do szerszej grupy osób zainteresowanych jogą i zdrowym stylem życia.

Jestem na Patronite! Jeśli korzystasz z moich filmów czy porad i chcesz okazać mi wsparcie, zapraszam do zajrzenia na moje konto i zapoznania się z celami i nagrodami dla Patronów.