PODCAST #20 O wzrastaniu w roli nauczyciela jogi

Wiedza i technika prowadzenia zajęć jogi to nie wszystko! Ogromne znaczenie mają również charakter, typ osobowości, reakcje na krytykę i pochwałę, a także wiele innych cech. W tym podkaście opowiadam o moim spojrzeniu na odpowiedzialność, którą niesie za sobą bycie nauczycielem jogi.


SPIS TREŚCI PODCASTU

3:20 To, co robimy poza kursem, świadczy o byciu dobrym nauczycielem

4:40 Wiedza i technika to podstawa

7:20 O charakterze nauczyciela

10:15 Osobiste przeżycia nauczyciela

14:20 O negatywnym feedbacku

17:45 Umiejętność zostawienia problemów za sobą

20:45 Jak nauczyciel jest w stanie motywować swoich uczniów

24:00 Relacje są kluczowe

26:10 Nauczyciel jako zawód

30:00 O otwartości na potrzeby uczniów


DO POSŁUCHANIA

Spotify
YouTube
Apple Podcast
Google Podcast


ZOSTAŃMY W KONTAKCIE

Dołącz do mnie na Instagramie! Znajdziesz tam wskazówki dotyczące praktyki jogi, inspiracje i kadry z mojego codziennego życia.

Jeśli korzystasz z treści, które tworzę, podziel się swoją opinią na Facebooku.

Zasubskrybuj kanał na YouTube’ie i bądź na bieżąco z nowymi filmami.

Chcesz zgłębiać wiedzę i praktykę jogi? Sprawdź moje wideobooki. To kompletnie przygotowana wiedza, podana w przystępny sposób, niezależnie od stopnia zaawansowania w praktyce.

Zapisz się na newsletter i pobierz bezpłatny e-book „14 dni dla Ciała i umysłu”, zawierający dostęp do praktyk jogi, medytacji i ćwiczeń uważności, które nie są dostępne nigdzie na YT. Bądź na bieżąco z nowościami i treściami, jakie tworzę, nic Cie nie ominie. Przygotowuję też specjalne oferty dla osób zapisanych na newsletter.

Oceń mój podcast na Apple Podcast i pomóż mi dotrzeć z nim do szerszej grupy osób zainteresowanych jogą i zdrowym stylem życia.

Jestem na Patronite! Jeśli korzystasz z moich filmów czy porad i chcesz okazać mi wsparcie, zapraszam do zajrzenia na moje konto i zapoznania się z celami i nagrodami dla Patronów.