PODCAST #21 O jodze i pracy z głosem – Aleksandra Orzechowska-Niedziela

Co wspólnego ma joga ze śpiewaniem? Czy praktyka jogi może pomóc w przygotowaniu do śpiewu? Jak bardzo istotna jest praca z głosem? Odpowiedzi na te pytania znajdziesz w tym odcinku podkastu! Zapraszam Was do wysłuchania rozmowy z moją Patronką Aleksandrą Orzechowską-Niedziela, która jest dyrygentką chóralną i instruktorem śpiewu, a oprócz tego psychologiem i certyfikowanym edukatorem w Terapii Opartej na Emocjach. Obecnie dokształca się w zakresie innowacyjnych metod prowadzenia zespołów rozrywkowych na Duńskiej Królewskiej Akademii Muzycznej w Aalborg.


SPIS TREŚCI PODCASTU

3:15 Czy dla Aleksandry jest muzyka

7:00 Jakie asany wykorzystuje Ola w swojej pracy

7:20 O charakterze nauczyciela

13:30 Czy zespoły śpiewają mantry

19:50 O oddychaniu w jodze i śpiewu

24:40 Połączenie ruchu z dźwiękiem

29:30 W śpiewie jest miejsce na wszystkie emocje

24:00 Relacje są kluczowe

35:30 OM i rezonatory

47:50 O zamykaniu kolan i świadomości ciała


DO POSŁUCHANIA

Spotify
YouTube
Apple Podcast
Google Podcast


ZOSTAŃMY W KONTAKCIE

Dołącz do mnie na Instagramie! Znajdziesz tam wskazówki dotyczące praktyki jogi, inspiracje i kadry z mojego codziennego życia.

Jeśli korzystasz z treści, które tworzę, podziel się swoją opinią na Facebooku.

Zasubskrybuj kanał na YouTube’ie i bądź na bieżąco z nowymi filmami.

Chcesz zgłębiać wiedzę i praktykę jogi? Sprawdź moje wideobooki. To kompletnie przygotowana wiedza, podana w przystępny sposób, niezależnie od stopnia zaawansowania w praktyce.

Zapisz się na newsletter i pobierz bezpłatny e-book „14 dni dla Ciała i umysłu”, zawierający dostęp do praktyk jogi, medytacji i ćwiczeń uważności, które nie są dostępne nigdzie na YT. Bądź na bieżąco z nowościami i treściami, jakie tworzę, nic Cie nie ominie. Przygotowuję też specjalne oferty dla osób zapisanych na newsletter.

Oceń mój podcast na Apple Podcast i pomóż mi dotrzeć z nim do szerszej grupy osób zainteresowanych jogą i zdrowym stylem życia.

Jestem na Patronite! Jeśli korzystasz z moich filmów czy porad i chcesz okazać mi wsparcie, zapraszam do zajrzenia na moje konto i zapoznania się z celami i nagrodami dla Patronów.