PODCAST #21 O moim podejściu do ciała

W podkaście dowiesz się, jak wiele lat spędzonych na uczelni medycznej medycznej zmieniło moje podejście do ciała, a także jak patrzę na ciała osób praktykujących jogę.


SPIS TREŚCI PODCASTU

1:40 Jak przejście przez studia medyczne zmieniło moje podejście do ciała

4:39 Ludzkie ciało podczas praktyki jogi

7:00 Moje doświadczenia z oddziału

11:52 Możliwości a nie wygląd

13:35 Nie porównuje swoich uczniów

16:20 O osobach z nadwagą

18:50 Praca z ciałem to trafianie do duszy


DO POSŁUCHANIA

Spotify
YouTube
Apple Podcast
Google Podcast


ZOSTAŃMY W KONTAKCIE

Dołącz do mnie na Instagramie! Znajdziesz tam wskazówki dotyczące praktyki jogi, inspiracje i kadry z mojego codziennego życia.

Jeśli korzystasz z treści, które tworzę, podziel się swoją opinią na Facebooku.

Zasubskrybuj kanał na YouTube’ie i bądź na bieżąco z nowymi filmami.

Chcesz zgłębiać wiedzę i praktykę jogi? Sprawdź moje wideobooki. To kompletnie przygotowana wiedza, podana w przystępny sposób, niezależnie od stopnia zaawansowania w praktyce.

Zapisz się na newsletter i pobierz bezpłatny e-book „14 dni dla Ciała i umysłu”, zawierający dostęp do praktyk jogi, medytacji i ćwiczeń uważności, które nie są dostępne nigdzie na YT. Bądź na bieżąco z nowościami i treściami, jakie tworzę, nic Cie nie ominie. Przygotowuję też specjalne oferty dla osób zapisanych na newsletter.

Oceń mój podcast na Apple Podcast i pomóż mi dotrzeć z nim do szerszej grupy osób zainteresowanych jogą i zdrowym stylem życia.

Jestem na Patronite! Jeśli korzystasz z moich filmów czy porad i chcesz okazać mi wsparcie, zapraszam do zajrzenia na moje konto i zapoznania się z celami i nagrodami dla Patronów.