PODCAST #3 O OCENIANIU I PORÓWNYWANIU SIĘ Z INNYMI

Wyrosłam w szkolnym systemie oceniania i porównywania. Niezależnie od tego, czy byłam w gimnazjum czy liceum, zawsze czułam, że biorę udział w wyścigu. Walka toczyła się o lepsze świadectwo albo lepsze studia. Być może Ty też dorastałaś/dorastałeś w takiej atmosferze. Pamiętam, że gdy trafiłam na zajęcia jogi, próba wyrwania się z systemu oceny była ogromnym wyzwaniem. Najważniejsze! Po latach udało mi się! Jeśli chcesz posłuchać o tym, jak joga zmienia podejście do ciągłego porównywania się z innymi, zapraszam Cię do wysłuchania mojego nowego odcinka podcastu! Nie zabraknie w nim moich przemyśleń i offtopów, w których jestem mistrzem. Miłego słuchania!


SPIS TREŚCI PODCASTU

4:13 Czy nauczyciele jogi chwalą

7:10 Czego nauczyli mnie moi młodzi uczniowie

9:29 Czy oceniałam siebie na początku praktyki jogi

11:06 Dlaczego unikamy niektórych asan

13:00 Jak jest najważniejsza nauka płynąca z praktyki

17:55 Czego obawiamy się na jodze

20:25 Dlaczego nikt się z nas nie śmieje

22:55 Czy istnieje prawidłowo wykonana asana

28:00 Joga ma być przede wszystkim bezpieczna


DO POSŁUCHANIA

Spotify
YouTube
Apple Podcast
Google Podcast


ZOSTAŃMY W KONTAKCIE

Dołącz do mnie na Instagramie! Znajdziesz tam wskazówki dotyczące praktyki jogi, inspiracje i kadry z mojego codziennego życia.

Jeśli korzystasz z treści, które tworzę, podziel się swoją opinią na Facebooku.

Zasubskrybuj kanał na YouTube’ie i bądź na bieżąco z nowymi filmami.

Chcesz zgłębiać wiedzę i praktykę jogi? Sprawdź moje wideobooki. To kompletnie przygotowana wiedza, podana w przystępny sposób, niezależnie od stopnia zaawansowania w praktyce.

Zapisz się na newsletter i pobierz bezpłatny e-book „14 dni dla Ciała i umysłu”, zawierający dostęp do praktyk jogi, medytacji i ćwiczeń uważności, które nie są dostępne nigdzie na YT. Bądź na bieżąco z nowościami i treściami, jakie tworzę, nic Cie nie ominie. Przygotowuję też specjalne oferty dla osób zapisanych na newsletter.

Oceń mój podcast na Apple Podcast i pomóż mi dotrzeć z nim do szerszej grupy osób zainteresowanych jogą i zdrowym stylem życia.