PODCAST #6 Śavasana

Zapraszam Was do wysłuchania moich przemyśleń na temat Śavasany. To odcinek, w którym głośno zastanawiam się nad tym, jakie korzyści daje wykonywanie tej asany, jak się jej uczyć, a także dlaczego, mimo kojarzenia z pełnym relaksem, to tak naprawdę asana aktywna. Mam nadzieję, że będzie to dla Was inspirujący odcinek, który zachęci Was do zgłębiania praktyki Śavasany.


SPIS TREŚCI PODCASTU

2:20 Wpływ pobudzonego umysłu na ciało

3:20 Co dzieje się w savasanie i jak się jej uczyć

9:50 Co daje praktyka savasany

12:30 W jakich schorzeniach jest pomocna

15:03 O moich doświadczeniach z savasaną w klubach fitness

19:00 Zasypianie w trakcie relaksu

21:20 Jak się położyć w savasanie

25:39 Relaksacja prowadzona czy samodzielna


LINKI

Moja relaksacja prowadzona

Moje konto na Patronite
Wystartowałam ze swoim kontem na Patronite! To wyjątkowa dla mnie chwila. Przez długi czas zastanawiałam się nad tym, czy chcę założyć konto na tym serwisie. Czułam się niekomfortowo z myślą, że będę prosić o pieniądze. Zrozumiałam jednak, a zajęło mi to pół roku, że Patronite daje niesamowitą możliwość wymiany między moimi Patronami a mną. Dzięki Waszemu regularnemu wsparciu mogę rozwijać kanał, tworzyć jeszcze bardziej profesjonalne treści, być częściej obecna na YouTube’ie czy w końcu brać udział w nowych inicjatywach i zapraszać Was do nich. Jeśli skorzystaliście kiedyś z moich filmów czy porad i chcecie okazać mi wsparcie, zapraszam do zajrzenia na moje konto i zapoznania się z celami i nagrodami dla Patronów. Dziękuję, że jesteście!


DO POSŁUCHANIA

Spotify
YouTube
Apple Podcast
Google Podcast


ZOSTAŃMY W KONTAKCIE

Dołącz do mnie na Instagramie! Znajdziesz tam wskazówki dotyczące praktyki jogi, inspiracje i kadry z mojego codziennego życia.

Jeśli korzystasz z treści, które tworzę, podziel się swoją opinią na Facebooku.

Zasubskrybuj kanał na YouTube’ie i bądź na bieżąco z nowymi filmami.

Chcesz zgłębiać wiedzę i praktykę jogi? Sprawdź moje wideobooki. To kompletnie przygotowana wiedza, podana w przystępny sposób, niezależnie od stopnia zaawansowania w praktyce.

Zapisz się na newsletter i pobierz bezpłatny e-book „14 dni dla Ciała i umysłu”, zawierający dostęp do praktyk jogi, medytacji i ćwiczeń uważności, które nie są dostępne nigdzie na YT. Bądź na bieżąco z nowościami i treściami, jakie tworzę, nic Cie nie ominie. Przygotowuję też specjalne oferty dla osób zapisanych na newsletter.

Oceń mój podcast na Apple Podcast i pomóż mi dotrzeć z nim do szerszej grupy osób zainteresowanych jogą i zdrowym stylem życia.

Jestem na Patronite! Jeśli korzystasz z moich filmów czy porad i chcesz okazać mi wsparcie, zapraszam do zajrzenia na moje konto i zapoznania się z celami i nagrodami dla Patronów.