PODCAST #9 Rozmowa z Pauliną Radziszewską

Zapraszam Was do wysłuchania mojej rozmowy z Pauliną Radziszewską, która jest nauczycielką Yin Yogi. Z podcastu dowiesz się, skąd pochodzi Yin Joga, jak poprzez praktykę Yin Jogi można pracować z ciałem, energią i emocjami oraz w jaki sposób Yin Joga równoważy energię dynamicznych praktyk Yang.


SPIS TREŚCI PODCASTU

2:09 Jaka jest historia Yin Jogi

4:50 Czy Yin Joga boli

9:10 Co daje długotrwała praca w pozycja

12:15 Czym są meridiany

20:23 Jak duży nacisk Yin Yoga kładzie na emocje

29:05 Dlaczego praktykujemy Yin Jogę

33:00 Komu Paulina poleca Yin Yogę


O PAULINIE

Paulina jest certyfikowanym nauczycielem Jogi w stylach Vinyasa,Yin, Acu Yin i Jogi Restoratywnej oraz medytacji. Od 13 lat mieszka w Szkocji.

Uczy głównie spokojniejszych form Jogi, w tym Yin Jogi ukierunkowanej na filozofię medycyny Chińskiej. Kładzie nacisk na anatomię funkcjonalną. Uważa, że Joga jest dla każdego. Jej pasją jest pogłębianie wiedzy w temacie psychosomatyki i Jogi terapeutycznej.


LINKI

Konto Pauliny na Instagramie


DO POSŁUCHANIA

Spotify
YouTube
Apple Podcast
Google Podcast


ZOSTAŃMY W KONTAKCIE

Dołącz do mnie na Instagramie! Znajdziesz tam wskazówki dotyczące praktyki jogi, inspiracje i kadry z mojego codziennego życia.

Jeśli korzystasz z treści, które tworzę, podziel się swoją opinią na Facebooku.

Zasubskrybuj kanał na YouTube’ie i bądź na bieżąco z nowymi filmami.

Chcesz zgłębiać wiedzę i praktykę jogi? Sprawdź moje wideobooki. To kompletnie przygotowana wiedza, podana w przystępny sposób, niezależnie od stopnia zaawansowania w praktyce.

Zapisz się na newsletter i pobierz bezpłatny e-book „14 dni dla Ciała i umysłu”, zawierający dostęp do praktyk jogi, medytacji i ćwiczeń uważności, które nie są dostępne nigdzie na YT. Bądź na bieżąco z nowościami i treściami, jakie tworzę, nic Cie nie ominie. Przygotowuję też specjalne oferty dla osób zapisanych na newsletter.

Oceń mój podcast na Apple Podcast i pomóż mi dotrzeć z nim do szerszej grupy osób zainteresowanych jogą i zdrowym stylem życia.

Jestem na Patronite! Jeśli korzystasz z moich filmów czy porad i chcesz okazać mi wsparcie, zapraszam do zajrzenia na moje konto i zapoznania się z celami i nagrodami dla Patronów.