Referencje

Basia Lipska - Larsen:

„Jeden z niewielu nauczycieli, który sprawia, że zauważacie anatomię jako żyjącą rzeczywistość, która może zmienić sposób bycia. Gosia inspiruje Cię i angażuje się w jogiczną architekturę ciała.”

Beata Darowska:

„Gosia rozpoczęła swoją praktykę ashtangi vinyasa jogi pod moim okiem w Akademii Ruchu we Wrocławiu. Choć jest od dawna niezależnym, wykwalifikowanym nauczycielem, nadal pozostajemy w bliskim kontakcie i cenię sobię naszą znajomość. Jestem ogromnie szczęsliwa i dumna obserwując jej rozwój na jogowej ścieżce. Cieszę się widząc jak rozwija swoją pasję i motywuje kolejne osoby do praktyki jogi.”

Krystian Mesjasz:

Uwielbiam warsztaty Gosi, solidna dawka wiedzy praktycznej i teoretycznej. Potrafi nawiązać niesamowity kontakt z grupą i klarownie wyjaśnić wszystkie jogiczne arcana. Świetnie spędzony czas!

Iza Raczkowska:

„Warsztaty Małgosi świetnie uzupełniają codzienna praktykę jogi. Są przemyślane i kompletne. Małgosia bardzo skrupulatnie wyjaśnia i pokazuje wszelkie anatomiczne niuanse związane z tematem. Rozjaśnia każdy anatomiczny problem z praktyką jogi związany. Na bieżąco też odpowiada na pytania uczestników. Dostosowuje praktykę do poziomu możliwości uczniów. Warsztaty bardzo pomocne zarówno dla grup początkujących jak i zaawansowanych. Polecam serdecznie.”