POZNAJMY SIĘ BLIŻEJ!

Cenię działania z markami (szczególnie polskimi), które wyznają podobne do mojego podejście do życia – holistyczne, zgodne z filozofią jogi, a także z szacunkiem do ciała i natury. Angażuję się tylko w takie projekty, które wzbogacają praktykę, inspirują do dbania o siebie i nasze otoczenie.

CZY DO SIEBIE PASUJEMY?

Jestem na diecie roślinnej, więc zapraszam Cię do kontaktu, jeśli Twoja firma tworzy produkty roślinne, z naturalnych materiałów/ składników i z minimalnym wpływem na środowisko. Byłoby idealnie, gdyby Twoje usługi/ wydarzenia/ publikacje inspirowały również moją społeczność Joginek i Joginów, i nawiązywały do tematu jogi, zdrowia, regeneracji i samorozwoju.

DOBRE DLA MNIE, DLA JOGINEK I JOGINÓW, DLA ŚRODOWISKA

Mam świadomość, że moje działania mają wpływ na nie tylko na mnie, ale i na moje otoczenie. Chcę dzielić się z moją jogową społecznością produktami, które sama chętnie założę, wezmę na poranną praktykę, wmasuję w swoją skórę, polecę do czytania, albo dodam do owsianki czy owocowo-warzywnego koktajlu. Zależy mi na współpracy z takimi markami, które pozytywnie wpłyną na samopoczucie wszystkich wokół mnie, w tym także naszej planety.

ODWIEDŹ MOJE MEDIA SPOŁECZNOŚCIOWE

Jeśli chcesz zorganizować ze mną wspólną akcję w mediach społecznościowych, zapoznaj się proszę z nie tylko z Anatomią Jogi na Facebooku i Instagramie, ale także z moim kanałem na YouTube (może razem staniemy na macie?) i podcastem (wraz z gośćmi, których tam zapraszam). Pomocne będzie także, jeśli zajrzysz na mój profil na Patronite. Organizuję tam dla moich Patronów i Patronek specjalne spotkania on-line, a raz na jakiś czas wysyłam do wybranych osób drobne upominki w podziękowaniu za wsparcie.

WSPÓŁPRACUJ ZE MNĄ!

Masz markę, która może zainspirować Joginki i Joginów do bardziej świadomego, zdrowego i harmonijnego życia? Organizujesz wydarzenie, gdzie mogłabym poprowadzić spotkanie o jodze? Twoje wydawnictwo wydało właśnie ciekawą publikację o ludzkim ciele/ umyśle/ oddechu? A może chcesz dołączyć swój produkt do upominków dla Patronów i Patronek? Skontaktuj się ze mną przez e-mail i opowiedz o swoim pomyśle na współpracę: kontakt@anatomiajogi.pl. Wrócę do Ciebie z odpowiedzią tak szybko, jak będzie to możliwe. Dziękuję za Twój czas! Czekam na wiadomość od Ciebie i nasze wspólne działania! Gosia

Miejsce Twojej transformacji

zapisz się na

NEWSLETTER

Wkrocz do mojego jogicznego świata, gdzie dzielę się tym, czego nie mówię nigdzie indziej.

© ANATOMIAJOGI 2023 – WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE