Szczegóły

Weekend z jogą

  • Miasto: Dom Łowyń
  • Miejsce: Łowyń
  • Data: 28-02-2020 - 01-03-2020
  • Inwestycja: 950 - 990 zł
  • Zapisy: anatomiajogi@gmail.com
  • Kontakt z organizatorem: Gosia Kobus-Kwiatkowska

Choć kalendarz wyznacza kolejne miesiące, tygodnie i dni, to jednak prawdziwymi dawcami czasu są pory roku. Zima to czas uśpienia. Gdy zbliża się wiosna, przyroda staje się gotowa, by na nowo zakwitnąć, zachęcając nas do tego samego. Zapraszam Cię do Domu Łowyń na delikatne przebudzenie!

Przedwiośnie, jak każdy graniczny okres, jest czasem wyjątkowo magicznym — z jednej strony ciągle jesteśmy w zimowych nastrojach, z drugiej wszystko już w nas tęskni do wiosny. Weekend spędzony na łonie natury pozwoli nam zregenerować umysły i ciała, a także zadbać o siebie w duchu #selfcare — zważając na swoje potrzeby i emocje.

Jak będziemy spędzać dni?

Rano, aby dobrze powitać dzień i rozruszać swoje ciała, zaczniemy od praktyki Ashtanga Jogi. Popołudniami spotkamy się na warsztatach, podczas których będziemy analizować Powitanie Słońca oraz zaprzyjaźnimy z oddechem — potężnym narzędziem, które każdy z nas ma w sobie. Wieczorami udamy się na łagodną praktyke jogi i medytację, by wyciszyć się przed snem. Pomiędzy jedną a drugą aktywnością przyjdzie czas na smaczne jedzenie i leniuchowanie: czytanie, spacery i pogaduchy. Wszystko w prawdziwym rytmie slow wyznaczanym przez dobowy rytm.

Podczas wyjazdu będzie można skorzystać z masaży ajurwedyjskich (opcja dodatkowo płatna).

Gdzie się spotykamy?

Dom Łowyń to azyl, w którym można w pełni odpocząć, zjednoczyć z naturą, oddawać rozmyślaniom, swoim marzeniom i planom. To błogie miejsce dla osób, które poszukują wyciszenia, oddechu od codziennych spraw i gonitw. Wnętrza zaprojektowane są z myślą o komforcie, harmonii i dobrym samopoczuciu. Dzięki panoramicznym oknom do środka wpada dzienne światło i promienie słońca — tak potrzebne po zimowym uśpieniu. Dom otacza zadrzewiony teren i jezioro. Cisza i spokój, dzięki którym poczujesz napływającą do Ciebie energię wiosny.

Do dyspozycji uczestników wyjazdu będą pokoje dwuosobowe, studio i apartamenty.

Dla kogo przeznaczony jest wyjazd?

Dla osób, które praktykują Ashtanga Jogę (również początkujących) albo praktykują inne style i chciałyby poznać Ashtangę.

Inwestycja:

Cena early bird: 950zł (przy płatności do końca stycznia 2020)
Cena regularna: 990 zł
Cena w przypadku rezerwacji pokoju jednoosobowego: 1240 zł

Cena obejmuje: zakwaterowanie, trzy posiłki dziennie, warsztaty i zajęcia.
Cena nie obejmuje: dojazdu oraz masaży, z których można skorzystać na miejscu.

 

*organizator zastrzega sobie możliwość odwołania wyjazdu w przypadku braku wystarczającej ilosci chętnych, wymaganych przez Dom Łowyń 

 

ZAPISY: anatomiajogi@gmail.com w tytule wpisując "weekend w domu Łowyń"