Szczegóły

Weekend z jogą

  • Miasto: Świeradów Zdrój
  • Miejsce: Biorezydencja
  • Data: 01-05-2019 - 05-05-2019
  • Inwestycja: 1300 zł
  • Zapisy: warsztaty@anatomiajogi.pl
  • Kontakt z organizatorem: Gosia Kobus-Kwiatkowska

Serdecznie zapraszam na weekend w Świeradowie Zdrój! Oprócz regularnych zajęć vinyasa jogi, odbędą się dwa warsztaty z cyklu Anatomia Jogi, a także koncert gongów.

Wyjazd przeznaczony jest dla osób na każdym stopniu zaawansowania. Praktykować będziemy w stulu Vinyasa Jogi, poszukując przyjemności i lekkości ruchu oraz synchronizacji z oddechem. 

Odpoczywać będziemy w Biorezydencji w Świeradowie Zdrój. Budynek BioRezydencji pochodzi z XVII wieku, i, jak niesie wieść, swego czasu spał w nim sam Napoleon. Obecnie, po przeprowadzeniu gruntownego remontu, dom został przeistoczony w rodzaj duchowego spa, w którym każdy element jest przemyślany pod kątem odprężenia psychofizycznego: począwszy od jasnych kolorów ścian, poprzez ekologiczne ogrzewanie gazem drzewnym i naturalne materiały użyte we wnętrzu, na ekologicznej żywności skończywszy. Atmosfera BioRezydencji kojarzy się z ciepłem domowego ogniska i oazą spokoju. Niemal każdy apartament posiada własny kominek. Wyposażenie pokoi stanowią drewniane, antyczne meble, a apartamenty posiadają łazienki i aneksy kuchenne, aby zapewnić maksimum komfortu i intymności.

Koszt

590 zł - przy wpłacie do 30.09.19

650 zł - przy wpłacie po 30.09.19

W cenie zakwaterowanie, wyżywienie, zajęcia jogi, warsztaty, koncert gongów.

Konto mBank: 17 1140 2004 0000 3202 7720 2097 ( w tytule przelewu: warsztaty biorezydencja + imię i nazwisko) 

Osoby towarzyszące, nie biorące udziału w zajęciach jogi i warsztatach – cena 490zł. W cenę wliczony jest udział w koncercie gongów. 

Wyżywienie: Wegetariańskie/wegańskie. Posiłki podzielone są na śniadanie, obiad i kolacje.

Pokoje: Zakwaterowanie jest w apartamentach, które mieszczą od 3 do 6 osób. Przykładowy apartament składa się z: salonu, 1-2 sypialni, aneksu kuchennego i łazienki. 

Zapisy: anatomiajogi@gmail.com ( w tytule maila: warsztaty w Biorezydencji)