CZYM JEST DLA MNIE JOGA?

Przez ponad 3,5 roku prowadziłam własną szkołę jogi w Lubinie. Skończyłam studia fizjoterapeutyczne na Uniwersytecie Medycznym we Wrocławiu, które dały mi solidną podstawę i zrozumienie, jak funkcjonuje ludzkie ciało oraz bazę do pracy z ograniczeniami w ciele. Wiedzę fizjoterapeutyczną wykorzystuję do układania praktyki w sposób przemyślany i bezpieczny. Joga stała się moją filozofią życia i ścieżką zawodową, co powoduje, że nieustannie rozwijam się w tej dziedzinie od ponad 10 lat. Ukończyłam studia podyplomowe na AWF we Wrocławiu z Psychosomatycznych Praktyk Jogi. Studia te otworzyły mi drogę do zgłębiania praktyki jogi wykraczającej poza fizyczność.

JAK SIĘ ROZWIJAM?

Ukończyłam Kurs RYT 200 Yoga Alliance Ashtanga Yoga, a aktualnie jestem w trakcie kolejnego kursu RYT200. Od 2015 roku wykładam anatomię w jodze na kursach Yoga Alliance. Jestem prekursorką zmiany sposobu tłumaczenia tych zagadnień w Polsce. Zależy mi, aby treści przeze mnie przekazywane tłumaczyć w przystępny i zrozumiały sposób, tak aby zaciekawić ucznia i zachęcić go do własnej eksploracji.

CHCESZ ZE MNĄ PRAKTYKOWAĆ?

Prowadzę kanał na YouTube, który gromadzi 60 tyś. aktywnie subskrybujących, a od dwóch lat tworzę kursy online, które pomagają tysiącom joginom kształcić się i rozwijać na macie w swoim domowym zaciszu. Od niedawna jestem zafascynowana pracą z dźwiękiem i ich terapeutycznym możliwościom, które nie tylko relaksują, ale pogłębiają także stany głębokiej koncentracji i medytacji.

CO JEST DLA MNIE WAŻNE?

W praktyce jogi skupiam się nie tylko na aspekcie fizycznym, ale także duchowym i psychosomatycznym. Patrzę na człowieka w holistyczny sposób dostrzegając jego ciało, umysł i duszę. Pomaganie uczniom na tych wszystkich poziomach stało się moją misją, którą wykonuję z ogromną pasją każdego dnia.

Miejsce Twojej transformacji

zapisz się na

NEWSLETTER

Wkrocz do mojego jogicznego świata, gdzie dzielę się tym, czego nie mówię nigdzie indziej.

© ANATOMIAJOGI 2023 – WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE